گروه زیست فناوری داماهی

گروه زیست فناوری داماهی در سال ۱۳۹۸ به همت جمعی از متخصصین فناوری‌های زیستی و با هدف فعالیت در حوزه‌های تخصصی بایوتکنولوژی، سلامت، کشاورزی و دریا شروع به فعالیت نمود. امروزه گستره فعالیت این مجموعه را تولید محصولات،تحقیقات و ارائه خدمات حوزه فناوری در برمی‌گیرد.

با عنایت به رشد سریع فناوری ونوآوری و تقاضای آن در جهان و لزوم هماهنگ شدن با این تحولات و عقب نماندن از قافله فناوری، ماموریت این شرکت از ابتدا رفع نیازها و چالش‌های فناورانه و توسعه فناوری صنایع مذکور در قالب ارائه محصول یا خدمات و با استفاده از نیروی انسانی متخصص، با انگیزه و جوان بوده است. ارزش آفرینی، نوآوری، توسعه فناوری و ایجاد اشتغال از دیگر اهداف اصلی این مجموعه می‌باشد.

قابل ذکر است با توجه به پاندمی بیماری کووید ۱۹ در ابتدای سال ۲۰۲۰، از پروژه‌های موفق این شرکت تولید محصولات مرتبط با این بیماری از جمله کیت‌های نمونه برداری (سوآب های نمونه برداری+ محیط های نقل و انتقال ویروسی) با استاندارد‌های روز دنیا می‌باشد. به گونه‌ای که این شرکت موفق به تامین بخش عمده‌ای از نیاز مراکز بهداشتی و درمانی ایران در رقابت با برند‌های معتبر جهانی شده است.

گالری تصاویر